Szkolenia online

 

 

 

 

Witaj na mojej platformie VOD. Znajdziesz tu szkolenia nagrane w jakości Full HD nawiązujące do artystycznego zdobienia paznokci, czyli Nail Art. Szkolenia zostały podzielone na 3 kategorie w zależności od stopnia trudności: Easy, Medium i Hard.

Easy -  przeznaczony jest dla osób, które są na początku swojej drogi i dopiero zaczynają przygodę z Nail Art . Znajdziesz tutaj proste zdobienia np. ornamenty, ombre, lub mix media dla początkujących.

Medium - szkolenia z tego poziomu przeznaczone są dla osób, które posiadają już jakąś wiedzę z zakresu zdobienia paznokci i chciałyby poszerzyć swoje umiejętności lub nauczyć się nowych technik. 

Hard - to poziom tylko dla zaawansowanych, np. 3 poziom One Stroke, Micropainting. 

 

Skąd wziął się pomysł na szkolenia online ?

Pomysł powstał w głowie juz dawno temu, ale wcześniej nie miałam mozliwości go zrealizować. Kiedy nagle czas stanął w miejscu z wiadomych przyczyn, mogłam w końcu zająć się tym projektem od A do Z. Dodatkowe prośby kursantek i stylistek między innymi z Norwegii, Holandii, Danii, Szwajcarii i Belgii dodatkowo zmobilizowały mnie do działania. I tak powstała platforma online.

Dla kogo dedykowana jest ta forma kształcenia ?

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnym, lub jeśli chcesz poznać moją technikę pracy to będzie dla Ciebie odpowiednia forma nauki. W 100% nie zastąpi szkolenia stacjonarnego, ale aby sprostać Twoim oczekiwaniom, będziesz mogła konsultować ze mną każdy etap Twojej pracy. Szkolenia są podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Każda lekcja to inne zdobienie do którego będziesz mogła wrócić w każdej chwili bez zbędnego przewijania filmu. Możesz do mnie pisać w trakcie wykonywania zdobień, aby monitorować każdy etap Twojej pracy. Będzie mi bardzo miło, jeśli się ze mną skontaktujesz.

Jeśli chociaż jedna z poniższych odpowiedzi do Ciebie pasuje to oznacza, że ta forma szkolenia może być dla Ciebie odpowiednia:

 • jesteś młodą mamą wychowującą dziecko lub nie masz opieki do dziecka/dzieci,
 • ograniczają Cię finanse i nie możesz pozwolić sobie na dodatkowe koszta związane z daleką podróżą i noclegiem,
 • dzielą Cię tysiące kilometrów i nie masz możliwości przyjazdu, chociaż chciałabyś się kiedyś spotkać osobiście to na ten moment nie możesz sobie pozwolić na wyjazd,
 • jesteś typowym wzrokowcem i szybko się uczysz, 
 • preferujesz szkolenia online, to dla Ciebie dobra forma nauki, która się sprawdziła,
 • najzwyczajniej w świecie nie chce ci się ruszyć z domu i wolisz malować zdobienia w domowym zaciszu.

Jakie są korzyści ze szkolenia ?

 • Ta technika pracy pozwoli zaoszczędzić Twój czas na wykonanie usługi. ponieważ tego typu zdobienia można wykonać w 10 minut.
 • Im więcej zdobień wykonasz tym więcej zarobisz. Każde zdobienie to dodatkowe 15-20 zł zarobku, chyba warto ?
 • Klientka to Twoja chodząca reklama, jeśli więc do swoich usług wdrożysz nowe zdobienia to z pewnością pozyskasz więcej nowych klientek.
 • Wyróżnisz swoje usługi na tle konkurencji.
 • Zyska na tym Twoja pewnośc siebie. Ustal swoje mocne strony, to co Cię wyróżnia na tle konkurencjii. U podstaw pewności siebie leży poczucie własnej wartości.
 • Przestaniesz się bać pomysłów klientek, zaczniesz sama proponować im zdobienia, z których z pewnością będą zadowolone.

Teraz coraz więcej klientek szuka stylistki, która oprócz pięknej budowy paznokcia może jej zaproponować ręcznie malowane zdobienia, którymi się będzie mogła pochwalić przed koleżankami.

My kobiety lubimy się wyróżniać, więc w trakcie poszukiwań modnego koloru możesz swojej klientce zaoferować dodatkowo zdobienie, które wykonasz w krótkim czasie, a przy okazji więcej zarobisz. Obie strony będą zadowolone.

Dlaczego stylistki nie chcą się szkolić ?

Największym problemem jest zbyt niskie poczucie wartości, wmawianie sobie, że nie dam rady, to nie moja bajka, ja się do tego nie nadaje,  ja nie posiadam zdolności artystycznych, nie mam czasu, pieniędzy, nic mi się nie chce, nie warto, itd. Ja też nie urodziłam się z pędzlem w ręku i do wszystkiego doszłam metodą prób i błędów. Bardzo dużo ćwiczyłam. Jednym przychodzi to szybciej innym nie. Jeśli jednak przynosi Ci to jakieś dochody, to chyba warto zagłębić się w temat i zacząć myśleć o swoim rozwoju. Nie musisz być utalentowaną malarką. Skoro potrafisz zbudować paznokcia, nadać mu odpowiedni kształt, zaaplikować kolor pod same skórki , to z pewnością nauczysz się też operować pędzlem do Nail Art'u i malować zdobienia, które wcześniej były dla Ciebie nieosiągalne. Stylistkom, które nigdy nie malowały zdobień polecam indywidualne szkolenia stacjonarne, gdzie każdy najmniejszy ruch będzie monitorowny i od razu korygowany przez instruktora.

Jak kończy styliska, która się nie rozwija ?

Zostaje wyparta przez konkurencje, łapie doła, brak jej chęci i motywacji do działania, staje się leniwa, brak jej perspektyw, pewności siebie, traci klientki i pieniądzie, w końcu dotyka ją depresja, co odbija się często na jej bliskich i znajomych. Pamiętaj, że ta praca powinna być wykonywana z pasji, nie przymusu. Ma Tobie sprawiać przyjemność i przynosić satysfakcję, jeśli sama o to nie zadbasz to nikt za Ciebie tego nie zrobi. 

Jak tego uniknąć ?

Dbaj o swój rozwój, nie zaniżaj cen rynkowych, bowiem nie zawsze niska cena przyciągnie dobrą klientkę. Zawsze znajdzie się chętna klientka, aby zapłacić 50 zł, ale są też takie, którym zależy na jakości i zapłacą 150 zł za usługę. To Ty budujesz grono swoich odbiorców na podstawie cennika. Niska cena czasem wręcz odstrasza klientki. Skoro bierzesz 50 zł za paznokcie to chyba Cię nie stać na dezynfekcję, sterylizację, jednorazowe pilniki o dobrej jakości produktach nie wspominając.

Udział w szkoleniach  poszerza Twoją wiedzę i  umiejętności, co powoduje wzrost pewności siebie i poczucie własnej wartości. 

Przykład poniżej przedstawia jak malowałam kiedyś i jak maluję teraz.

Postacie z Disney'a - na tym przykładzie możesz zobaczyć jak wielki postęp można zrobić w przeciągu kilku lat. Wtedy nikt nie dawał nam gotowego przepisu na zdobienia, nikt nie uczył cieniowania, cienkiej kreski, sposobu malowania. Uczyłyśmy się same. Do tego malowałyśmy wszystko farbami akrylowymi. Ta różnica pokazuje też, że w przeciągu kilku lat postp w stylizacji paznokci był naprawdę ogromny. Żadna branża chyba się tak szybko nie rozwineła jak nasza. Dostęp do dobrej jakości produktów, uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach + pracowitość przyniosły właśnie takie efekty. Teraz mając już swoją technikę pracy mogę nauczać innych, dając im właśnie taki "gotowy przepis". Nie musisz tracić 8 lat jak ja, ponieważ możesz się tego nauczyć podczas 1 lekcji, a później pozostanie Ci juz tylko ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Namalujesz każdą postać bajkową, jeśli będziesz postępować według określonego schematu. 

_________________________________________

Jak otrzymać certyfikat ?

Aby otrzymać certyfikat ze szkolenia online, należy przesłać minimum 3 zdobienia do oceny. Po zaakceptowaniu otrzymasz certyfikat w formie pliku pdf, który zostanie wysłany na e-maila podanego podczas rejestracji.

Jak otrzymać fakturę ?

Do wystawienia faktury VAT musisz podać dokładne dane firmy oraz numer NIP.  Dzięki temu będziesz mogła odliczyć sobie 23% podatku. 

Co jeszcze dla Ciebie przygotowałam ? smiley

Każda kursantka otrzyma 10% rabatu w postaci jednorazowego kodu

na zakupy w e-sklepie: http://noriko-nails.pl.  

Rabat możesz wykorzystać na zakup produktów, które będą Ci potrzebne podczas szkolenia. 

 

Mam nadzieję, że znalazłaś tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. W razie wątpliwości zawsze możesz do mnie napisać PW lub e-mail .

 

Pozdrawiam 

Anna Sikora

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie platformy.

Akceptuję