Medium

Zhostovo I

0
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Zhostovo - zdobienia florystyczne nawiązujące do rosyjskiego folk art'u. Uproszczona forma zdobień dla osób średnio zaawansowanych. Uzyskasz zdumiewający efekt w krókim czasie co przyda Ci się w codziennej pracy. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną i praktyczną. Część praktyczna została podzielona na 4 odrębne lekcje. Każda lekcja to inne zdobienie, do którego będziesz mogła w łatwy i szybki sposób powrócić bez zbędnego przewijania filmu. Praca Paint' Gel'ami.

Zhostovo - czyli nawiązanie do rosyjskiego rękodzieła ludowego. Te piękne kwiaty najczęściej maluje się na czarnym tle. Odstępstwem od reguły jest użycie jasnego tła, ale wszystko zależy od wizji artysty.⁣ I chociaż paznokieć to nie metalowa taca, a żel nie zastąpi farby olejnej to wielu stylistów nawiązuje właśnie do tej techniki tworząc swoje własne kompozycje na paznokciach. W salonie często nie mamy czasu lub możliwości, aby namalować pełen bukiet składający się z różnych kwiatów i liści. W takim przypadku możemy wykorzystać tylko jakiś element zhostovo i połączyć go np. z ornamentami.
Ta wyjątkowa technika zyskała sobie sporą rzesze fanek wśród klientek salonòw beauty, warto więc to wykorzystać i wprowadzić zhostovo do swoich usługi. ⁣

lista materiałów:

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie platformy.

Akceptuję